U shit-I PAD MINI 2 Wi Fi PERFEKT si i ri

Shitet nga: M.l 16 Mar 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR   280 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Tableta
IPad AIR RETINA MINI-2-Wi-Fi PERFEKT
I BARDHE
MEMORIE 16GB
SI I RI, PA ASNJE GERVISHTJE esht bler ne dyqan i ri ne kuti me flet garanci 1vjecare dhe fatur.cmimi-200€.i pads.flm
''PERFEKTE'' OKAZION-280€

MEMORIA 16 GB

0698864885Shoqerohet me karikues Original- Fishe,
BLIAUTO.COM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim