TABLET

Shitet nga: xheni 04 Nën 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Tableta
"Goclever Terra70L" + tastiera, karikues dhe fishat. Eshte blere para 3muajsh dhe eshte perdorur shume pak.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim