Samsung Galaxy Tab 2

Shitet nga: silvan 13 Dhj 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Tableta
Shitet Samsung Galaxy Tab 2 nje jave i perdorur,ne gjendje shume te mire dhe shume i paster.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim