Salle playstation

Shitet nga: tani 16 Dhj 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Tableta
okazion. Shitje biznesi play stations.
14 komjutra , 12 PS3 dhe 2 ps4. cdo gje eshte e kompletuar ne ne gjendje Pune.
me nje xhiro di tore te majme.
kolltuqe dysh dhe tresh dhe pupa per kembet. kondicionerit 24btu, aspirim, banak, frigorifer, server per kohen etj.
per me shume info kontaktoni .
pa diskutueshem 10500euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim