Ps3 ose nderrohet ps3 me cip dhe lek shtes

Shitet nga: fabio 12 Nën 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Tableta
Kam ps3 pa cip e nderroj me nje tj ps3 me cip dhe i shtoj lek siper
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim