PSP Playstation Portable

Shitet nga: Erald 05 Dhj 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Tableta
Shitet nje Sony Playstation Portable versioni 3001 i perdorur.
Pefshihet:
- 1 PSP 3001
- 1 kamera per PSP dhe aplikacionin perkates
- 1 karikues origjinal
- 1 loje Eyepet - luhet me kameren
- 1 loje MLB 11 The Show
- 1 loje Gran Turismo 5
- 1 loje Kingdom Hearts Birth By Sleep
- 1 loje Final Fantasy IV(4) - The Complete Edition - bashke me kartat e koleksionueshme
- 1 Manual perdorimi per PSP
- 1 Manual perdorimi dhe liber i vogel prezantues per secilen loje.
- 1 Kuti paketimi origjinale ne te cilen eshte blere PSP-ja

PSP ka sistemin operativ 6.60 PRO-B10 i cili lejon te instalosh te gjitha lojrat e ndryshme te shkarkuara nga interneti nga te gjitha rajonet e botes(Europe - Azi - USA etj.), Nese deshironi sistemi operativ mund te kthehet ne gjendjen fillestare te fabrikes.

Pra per shitje eshte 1 PSP me te gjithe aksesoret dhe 4 lojra origjinale bashke me paketimet origjinale(sic shihet ne fotografite e bashkengjitura)
Te gjitha pajisjet dhe lojrat e siperpermendura jane ne gjendje te shkelqyer dhe punojne shume mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim