Kompjutera dhe tavolina per salla interneti

Shitet nga: Alban 27 Nën 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Tableta
6 kompjutera dhe tavolina per salla interneti,shume pak te perdorura dhe ne gjendje te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim