Kompjutera, laptop, pjes kembimi si dhe sherbim ..

Shitet nga: Cosmos_Computer_Land 15 Sht 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Tableta
Cosmos Computer Land

Kompjutera dhe laptop, sasi e konsiderueshme per oferta me shumice dhe pakice, oferte speciale, te rinj dhe te perdorur, marka Brand Name, mundesi zgjedhje me kosto minimale.
Çmimet per kompjuter te perdorur te kompletuar me LCD, lojra dhe çdo program fillojne nga 95 Euro.
Te rinj me LCD nga 235 Euro, kompjuter per designe, montazh Brand FSC me graf Gainward nga 790 Euro.
Ofrojme cilesi sherbimi dhe çmimet me te mira qe ka tregu.
Orari 9/00- 19/00
Adresa: Rr. "Durresit", midis Gjimnazit Qemal Stafa dhe Bankes Intesa San Paolo. (me Eagle, Vodafon ju telefonojme ne).
Tel: 2220900,
Cel: 0693184915 / 0685893951 / 0672878959 / 0694042000

E-mail: ccl_marketing@yahoo.com
cosmoscomputerland@yahoo.com
..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim