Kompjuter te Kompletuar (Gjermane)

Shitet nga: lili 16 Sht 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Tableta
kompjutera te kompletuar me mause tastier ekran 19inc kufje dhe kamer... te perdorur nga GJERMANIA te paster dhe shum te shpejte permasat duken ne foto..(KUJDES) kompjuterat jan 100% origjinal
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim