Kompjuter diagnostikimi per makina

Shitet nga: klajdi 12 Nën 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Tableta
marka .autel maxisys(ms 908 ) ka ardhur nga amerika me te gjitha fishat dhe per makina amerikane prodhim i 2014
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim