Ipad Air 2 16gb Gold Wi-Fi

Shitet nga: Andi 04 Jan 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Tableta
Shitet Ipad Air 2 16gb Gold Wi-fi...ipadi esht ne gjendje te shkelqyer si i ri...ka me pak se nje muaj perdorim dhe qe momentin qe esht marre esht mbajtur ne kase mbrojtese..ka dhe karikuesin origjinal.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim