Diagnostikim makinash kompjuter

Shitet nga: timi 08 Mar 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 260 EUR   1 400 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Tableta
shesim kompjutera TEXA 4.i certifikum na fabrika me presitgjoze ne itali per kompujtera makinash per diagnostikim makinash furgonash atuobuza kamjona .per difekte kamjo centralina poma injetore ajerbeg sensor srs e tj celsa me cip .ky kompjuter nuk afat skadimi ne program eshte i disponushem per cdo lloj difekti dhe per cdo tip makine na viti 95 deri 2013
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim