Bokse

Shitet nga: saimir 18 Maj 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Tableta
kam disa bokse per kompjuter qe kan ardhur nga amerika dhe jan vetem nje jave te perdorur dhe jane marka vista
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim