Android pc tv

Shitet nga: Klejdi 04 Shk 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Tableta
Shitet android tv.ktheni televizorin tuaj ne android duke e komanduar me tastieren wireless.
Android 4.4.2. 2 gb ram. 5 gb memorie e brendshe dhe vend per micro sd.
Funksionon duke e futur pajisjen ne porten hdmi te tv tuaj dhe e ktheni tv ne android.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim