ANDA PC STORE OFRON

Shitet nga: ANDA PC SERVIS 01 Nën 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Tableta
ANDA PC STORE OFRON AKSESORE TE NDRYSHEM KOMPIUTERI .

SERVIS TE SPECIALIZUAR PER KOMPIUTER LAPTOP DHE CELULAR .

SHITJE- BLERJE LAPTOP , KOMPIUTER , CELULAR

RIMBUSHJE BOJRASH ME CMIM TE MIRE

INTERNET , FOTOKOPJE . PRINTIME .


PROGRAME PER BIZNESE

SISTEME ALARMI DHE SISTEME KAMERASH

HAPIM SALLA INTERNETI DHE MIRMBAJME SALLA INTERNETI , ZYRA KOMPANI ETJ .

KONTAKTONI NE NR E TELEFONIT : 0682008880 OSE NA VIZITONI .
NE ADRESEN .: bulevardi blu , 20 m mbi rrethrrotullimin e bathores , tek pallati ngjyre gri , kati 2-te.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim