6 pc Dell 755 te Kompletuar core2duo 2.33 ghz HD..

Shitet nga: Gent Mirashi 12 Nën 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 EUR   190 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Tableta
Komjuteri vjen gjithashtu me monitorin dell 19' dhe me fish DVI .

#Dell OptiPlex 755
proccesor(CPU): core2duo 2.33 ghz
ram : 2gb
hdd : 250gb
karte grafike(GPU) : nvidia g210 2gb
Tastiere+Maus

Ne gjendje shum te mire dhe pak te perdorur .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim