shes/nderroj Asus x53u 21000 lek i diskutueshem

Shitet nga: android.inc 07 Nën 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

21 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
asus eshte pak i demtuar ne pjesen ku mbyllet, shiten ose nderrohen dhe me smartphone..
per kontakt ne..

http://www.asus.com/in/Notebooks_Ultrabooks/X53U/android.inc.al@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim