Ushqyes Orgjinal Laptopesh

Shitet nga: Elite Store 12 Maj 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
OKAZION!!!!
Tirane ,Shes Ushqyes Orgjinale Laptopesh.

Keni Problem me Ushqyesin e Laptopit Tuaj? Mos rezikoni duke i shkaktuar probleme dhe baterise.
Blini Karikues Orgjinale Tek Elite Comp,Duke Filluar nga 10 euro

Cel. : 0692021770
email:elite.store@hotmail.com
Adresa:Komuna e Parisit ,Prane Kristal Center
http://www.panoramio.com/photo/16259771
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim