U SHIIT !Apple MacBook Pro 13.3-inch 2010

Shitet nga: Bledi 28 Tet 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Laptop Apple Macbook Pro 13-inch, Model i 2010, Ne Gjendje Shum Te Mir, Shoqerohet Me Karikuesen Origjinale dhe Cante te Firmes 'Tucano', Laptopi Esht Origjinal Si Ky Ne Foto, Per Me Shum Info: http://support.apple.com/kb/sp583 ........Cmimi 430 Euro i Diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim