Super Laptop

Shitet nga: Lindi 20 Nën 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Hp Envy Dv6t-7300 CTO Quad Edition.

Laptopi eshte blere ne USA. Eshte shume i shpejte per cdo lloj pune.
Une e kam perdorur me se shumti per pune zyre, internet, muzike dhe filma.

Intel Core i7-3630QM CPU @ 2.40GHz
Windows 7 Ultimate 64-bit
8.00GB Dual-Channel DDR3
Intel(R) HD Graphics 4000 1696 MB
1Tb HDD
DVD-RW
4 Usb ports (2X3.0 ports)
1 HDMI port
Fingerprint Recognition
Beats Audio Technology

550€ i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim