Sony vaio vgn fz21m bashk me karikues dhe cante ..

Shitet nga: ardit 07 Dhj 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR   170 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
1-RAM-2GB
2-KARTA GRAFIKE-256MB
3-HDD-200GB
4-PROCESOR-INTEL DUO 2,3 GHZ
5-BLU-RAY DISC
6-CAMERA
7-MICRO SD CARD PORT
8-1080 FULL HD SCREEN
9-WINDOWS 7
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim