Sony Vayo VPCEH-1S1E Intel Core i5-2410M

Shitet nga: Klajdi 16 Sht 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
CPU: Intel Core i5-2410M (2.30 GHz / 2.90 GHz, 2 core, 3 MB CACHE L3).
Karte Grafike: NVIDIA GeForce 410M GB DDR3.
Hard Disk: 640 GB SATA 5400 rpm.
RAM: 4 GB DDR3-1333.
Ekrani: Vaio LCD 15.5” 16:9 (HD Ready 1366x768).
Chipset: Mobile Intel HM65 Express.
Dvd Writer: Masterizzatore DVDRW Dual Layer.
AUDIO: altoparlant dhe mikrofon te integruar.
WEBCAM: webcam 0.3 megapixel.
Rrjeti: LAN 10/100/1000, WLAN 802.11n, Bluetooth 3.0+HS.
Interface: 4 x USB 2.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 porte mikrofoni, 1 x porte kufjesh, 1 x LAN RJ-45.
SLOT: 1 x Memory Stick Duo e Pro, 1 x skede memorie SD, SDHC, SDXC.
Sistemi Shfrytezimit: Microsoft Windows 7 Ultimate 64 bit.
Pesha : 2,70 Kg.
Dimensionet: 36,98 cm x 24,84 cm x 3,13 cm

Laptopi eshte i pershtatshem si per lojra nga me te fundit ashtu dhe per programe Video Editimi apo Foto Editimi si rrjedhoje e parametrave goxha te mire qe ka !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim