Sony Vaio Intel Core i3

Shitet nga: Sony Vaio 25 Nën 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes lap top Sony Vaio me keto parametra :
Processor : Intel(R) Core(TM) i3 CPU
RAM : 4.00 GB
System type :64-bit
Hard Disk 500 GB
Lap Topi eshte ne gjendje shum te mire dhe i gatshem per cdo prove.
Shum i mire edhe per lojra te ndryshme si PES 2016, Fifa .Call of Dutty, Medal of Honer, Ned for Speed etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim