Shes laptop

Shitet nga: enio 28 Nën 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptop toshiba satelit ne gjendje pune dhe me windows 8 te instaluar, por nuk eshte i pershtatshe per keto parametra per windows 8 por per windows vista eshte perfekt. Ose nderrohet me tablet ose ipad
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim