Shes/Nderroj Laptop te ri LENOVO G500

Shitet nga: tori 10 Pri 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   300 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
MODELI: Lenovo G500
RAM: 4Gb
HDD: 1 Tb
LAN: 10/100 M
ODD: DVDRW
DISPLAY: 15.6 HD LED
BATTERY: 6 Cell
OS: WIN 8.1
WEB CAM+MIC te integruar
CARD READER


Ka antivirus te instaluar AVG Internet Security
Cdo gje eshte e re dhe me kuti ashtu sic eshte blere.
Laptopi jepet se bashku me canten e cila gjithashtu eshte e re.

Laptopi nderrohet vetem me Smartphone Samsung S5 Mini

Cel. : 0692825895
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim