Samsung Gamer NP700G7C Core i7, 16gb ram GTX675M

Shitet nga: indrit 26 Nën 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Laptop Samsung Gamer NP700G7C-S02US ne gjendje perfekte, 6 muaj i perdorur...Ma kane sjell nga USA. Ka ekran 17.3 inc full Hd mbahet si nje nga ekranet me te mire ne treg ne rangun e laptopave...Memorje e brendshme 1,5TB (2x750gb), 8GB ssd Cache, 16gb ram, Blu-Ray Reader dhe Dvd writter, Processor Intel Core i7 3630QM dhe mbi te gjithe keto ka karte grafike Nvidia GTX675M 2Gb qe hap cdo loje dhe program te fundit qe ka dale ne treg...Ka te instaluar windows 8.1 te licencuar. Ne cmim perfshihet laptopi, karikuesi, dhe canta laptopit...Nese doni, memorjen mund t'ju a mbush me lojera ose filma full hd. Ne treg kushton 1700euro i ri...Ne USA 1900$..Per me shume informacione vizitoni faqen ne internet:

http://www.samsung.com/us/computer/pcs/NP700G7C-S02US-specs

Cmimi 950euro

Tel. : 0692568088
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim