SONY VAIO VPC-F23S1E ( Laptop Profesional)

Shitet nga: tani 21 Krr 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop profesional Soni Vaio me parametra shume te larta. Shum pak i perdorur. Vjen me canten dhe karikuesin origjinal. Tastiere e vecante me drita per naten me sensor.
Ekrani : 16.4 inch Full HD
Procesor : Intel Core i7-2670QM (2.2 GHz, Turbo Boost up to 3.1 GHz) Gjenerata e fundit.
Ram : 8 GB
Karta Grafike : Nvidia GeForce GT 540M (2 GByte).
Hard Disk: 750 GB
Bluetooth, 2 port USB 3.0, HDMI output, Blu-ray burner, etj...
Vlera reale e Laptopit ne gjendje te re eshte 1299Euro sic mund ta shihni nga linku i meposhtem :
http://www.chip.de/bildergalerie/Die-20-besten-Angebote-aus-dem-Media-Markt-Flyer-Galerie_52628395.html?show=1
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim