PROGRAM PER MENAXHIM MARKETI QE LIDHET ME KASE

Shitet nga: German Computer 25 Mar 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

39 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
****** SUPER SUPER OFERTE******
SHES PROGRAM PER MENAXHIM MARKETI QE LIDHET ME KASE FISKALLE ,39 EU.
Funksionet kryesore të programit :
1. Menaxhim i shitjeve dhe mundësi lidhje me të gjitha pajisjet fiskale të licensuara nga Drejtoria e Tatimeve
2. Menaxhim i furnizimeve, Hyrje-Dalje.
3. Llogaria e furnitorëve.
4.Menaxhim i Inventarit. Mund të shikohet në çdo kohë inventari i gjendjes së artikujve.
5. Menaxhimi i Arkës. Pagesa – Arkëtime.
6. Regjistrimi i Fletë-Garancisë për artikujt me garanci.
7. Artikujt për shitje mund të zgjidhen nëpërmjet skanerit me Bar Kod.
8. Llogari për klientët e regjistruar.
9. Raport kosto-fitim i shitjeve.
10. Të gjitha veprimet e kryera në program ruhen dhe me emrin e përdoruesit përkatës.
Programi eshte shqip dhe shume praktik.
Ofrojme mirmbajtje dhe trajnim stafi.
Cmimi 39 eu
Facebook: https://www.facebook.com/German-Computer-499239740216018/
email:germancomputeral@gmail.com
Adresa:Komuna e Parisit ,Prane Kristal Center
http://www.panoramio.com/photo/16259771
Cel. : 0692999998
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim