OKAZION Laptop Dell Latitude D430

Shitet nga: Beni 19 Maj 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop Dell ne gjendje perfekte me parametra mesatare.Shume i pershtatshem per personat qe jane gjithmone ne levizje.Eshte i ardhur nga Suedia dhe i perdorur me kujdes, mall i garantuar.

Parametrat e laptopit :

Procesor Core 2 Duo 1.33
RAM 2 Giga Bytes
Hard Disk 60 Giga Bytes
Grafike 224 Mega Bytes
Bateri minimalisht 2 ore
Ekran 14 inch
Wireless
Kamer te jashtme Logitech
Karikues origjinal DELL
Eshte model pa CD/DVD drive

Bateri shume te mire, mban mbi 2 ore duke punuar pa pushim ne Internet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim