Nintendo Ds Lite

Shitet nga: Anxhi 02 Nën 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Nintendo Ds Lite Ngjyre e Kuqe Dhe Shitet Me 5 Lojra
cmimi 100euro i diskutueshem
kontakt : anxhi.qesari@yahoo.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim