Mini Laptop Eee

Shitet nga: admir21 16 Sht 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Mini Laptop, Marka Eee jo shum i perdorur i mungon Karikusi dhe 3 mutona ne Tastjer nuk punojn,do nje sherbim shum te vogel me vlere 25milek te vjetra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim