Mac Book Pro A1229

Shitet nga: Adi 19 Qer 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Mac Book Pro A1229, Core 2 Duo, 2.4Ghz, Ram 4Gb, Hdd 750Gb, Graf Nvidia G force 8600M, Screen 17", Webcam, i sjelle nga usa, ne gjendje mjaft te mire funksionale dhe aparence, Cmimi I Diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim