Mac Book Pro A1150

Shitet nga: Lani 19 Qer 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Mac Book Pro A1150 Core Duo 2.16Ghz, Ram 2Gb, Hdd 100Gb, Graf ATI REDON X1600 256MB, Screen 15.4", Webcam, i sjelle nga usa, ne gjendje mjaft te mire funksionale dhe aparence, Cmimi I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim