Laptop toshiba

Shitet nga: deni 19 Maj 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
SHITET MINI LAPTOP TOSHIBA E KAM BLERE NE ANGLI 500 PAUND DHE E SHES PER ARSYE MOS PERDORIMI ESHTE SHUME PRAKTIKE
2 GB RAMI 160GB MEMORJA
ESHTE SUPER LAPTOP ME PAK FJALE PER ME SHUME INFO KONTAKTONI NE EMAIL OSE NE TELEFON
FLM CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim