Laptop hp probook 4520s i5

Shitet nga: Laptop 09 Nën 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptop core i5 quad core 2.7 Ghz 15.6 inch . Ne gjendje shume te mire pune dhe pamje te jashtme . Shitet sepse dua te marr i7.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim