Laptop hp compaq nx6320 core2duo ,4 gb ram,250 hdd

Shitet nga: EliteStore 10 Nën 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

149 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Tirane, okazion hp compaq nx6320 15.4" core 2duo 2.0,ram 2 gb, 160 gb hdd 149 Euro

Operating system: Microsoft Windows 7 Professional
Display: 15.4" LCD
Processor: core2duo 2.0 GHz
Memory: 4 GB ddr2
Hard drive: 250 GB SATA
Optical drive: DVD-RW
Garanci: 6 muaj
Fingerprint

Laptopi eshte eshte profesional dhe ne gjendje te perkryer.Cel. : 0692999998
email:elite.store@hotmail.com
Adresa:Komuna e Parisit ,Prane Kristal Center
http://www.panoramio.com/photo/16259771
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim