Laptop acer ferrari one 200,4 gb ram,hdd ssd

Shitet nga: EliteStore 10 Nën 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

219 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
OKAZION, Shes laptop acer ferrari one 200 me specifikimet sa me poshte:

Ram 4 gb
Proc Dual Core 1.4 ghz
Hdd :128 gb SSD
Grafike 1.5 gb
OS:Windows 8
Garanci :6 muaj


Laptopi eshte pothuajse i ri ,dhe ka performance te shkelqyer.

Cel. : 0692999998
email:elite.store@hotmail.com
Adresa:Komuna e Parisit ,Prane Kristal Center
http://www.panoramio.com/photo/16259771
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim