Laptop Sony Vaio

Shitet nga: Gesi 01 Tet 07:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
,Sony Vaio (15.5 inch) Notebook (Intel Core i3 3110M, 2,4 GHz, 4GB RAM, 640GB HDD, eshte ne gjendje perfekte i blere ne Greqi ne dyqanin Zyrtar te Sony i perdorur shume pak. Dhe nga paraqitja eshte shume i paster.Ka karikuesin origjinal te Sony dhe bateria mban 4 ore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim