Laptop Sony Vaio

Shitet nga: xheni 08 Sht 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR   500 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop Sony Vaio ..Procesor : intel core i3 ... 2.53 ghz..karta grafike : Ati radeon ... RAM 4 gb ..17.5 polsh
ngjyra : gri dhe bardh ,,i ardhur nga franca , shum pak i perdorur ,, hap cdo program dhe lojra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim