Laptop Sony Vaio VPC-CW1S1E 14"

Shitet nga: Albano 03 Nën 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptopin tim Sony Vaio te perdorur ne gjendje sh te mire. Special edition pink Kushtoji £1000 kur u ble I ri ne Londer. Ky laptop esht shume cilesor dhe akoma ka vlere mbi £700. Shume I vecante nga ngjyra(Pink, roze).

Specifications
CPU Intel Core 2 Duo P7450 (2.13 GHz)
Graphics chipset NVIDIA GeForce GT 230M
RAM 4 GB
Screen 14 inches
1366 x 768 pixels
Storage space 320 GB
Optical drive DVD Writer
Dimensions 341.3 x 233.1 x 27.5-38.5 mm
Weight 2.4 kg
http://www.digitalversus.com/laptop/sony-vaio-vpccw1s1e-p7468/specs.html
http://www.techradar.com/reviews/pc-mac/laptops-portable-pcs/laptops-and-netbooks/sony-vaio-vpccw1s1e-r-cw-series-655984/review
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim