Laptop Lenovo T400 Thinkpad

Shitet nga: endri 21 Sht 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop pune Lenovo T400 Thinkpad super i pershtatshem per zyra, kompani biznese private.

Windows 7
TE PERDORUR. CMIMI PER TE RI 400 EURO
Super te mire per pune, laptopa te forte dhe qe nuk te lene asnjehere ne balte. *** THEKSOJ PER ZYRA DHE BIZNESE JANE LAPTOP PERFEKT****


Arsyeja pse po i shes eshte sepse biznesi im po pajiset me laptopa te rinj, lenovo t430.


SHES 4 COPE 750 EURO OSE 200 EURO COPA

CMIMI I DISKUTUESHEM.

TE INTERESUARIT TE TELEFONOJNE OSE SMS NE 0694765186
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim