Laptop Hp Elite Book 2530p

Shitet nga: EliteStore 21 Tet 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

109 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Laptop Hp Elite Book 2530p me parametra sa me poshte:

Ram : 2 gb
Proc core 2 duo
Hdd 120 gb
Monitor 12,5 inch

Garanci 6 Muaj

Laptopi eshte pothuajse i ri dhe nuk ka asnje shenje perdorimi.

Cel. : 0692999998
email:elite.store@hotmail.com
Adresa:Komuna e Parisit ,Prane Kristal Center
http://www.panoramio.com/photo/16259771
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim