Laptop Hp 255 Amd DualCore Led 15.6,Ram 2Gb,HD 5..

Shitet nga: Hp 255 23 Krr 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet laptop HP 255 G1 me keto parametra :

Display : 15.6" HD HP BrightView LED (1366 x 768)
Procesor : AMD E1-1500 1,48 GHz Dual Core
Ram : 2Gb DDR3
Hard Disk : 500Gb Sata
Karte Grafike : AMD Radeon HD 7310 Graphics
Audio : Altec High Definition Audio
Optical Drive : DVD±RW Double-Layer SuperMulti Drive
Wireless : 802.11 a/b/g/n draft
Network Interface : 10/100/1000 Ethernet
External Ports : 1 × DC-in ; 1 × external monitor VGA ; 1 × HDMI ; 1 × RJ-45 ; 1 × external microphone ; 1 × headphone (stereo) ; 3 × USB 2.0 ; 5-in-1 integrated Digital Media Reader for Secure Digital cards, MultiMedia cards, Memory Stick, Memory Stick Pro, or xD Picture cards
Webcam HD + Mikrofon
Tastiere Layout USA
Bateria ne gjendje shume te mire.Mban mbi 2 ore
Karikues origjinal Hp

Laptopi eshte ne gjendje perfekte pune.
I perdorur rreth 1 muaj dhe brenda garancise 1 vjecare.
Fotot jane origjinale.

Cmimi : 230 Euro

Kontakte :

Cel : 069 60 82 292
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim