Laptop HP TouchSmart tx2

Shitet nga: Armond 30 Nën 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptopi eshte ne gjendje shume te mire dhe i mirembajtur.

Laptopi eshte i pajisur me:
1- Sistem operativ Windows 7 te licensuar
2- Procesor AMD Turion(tm) X2 Ultra Dual-Core Mobile ZM-82 (2 CPUs) 2.2 GHz
3- Ram 4 GB, pranon deri ne 8GB Ram
4- HDD 320 GB (7200RPM)
5- Graphic Card 1.5 GB (1468 MB) ATI Radeon HD 3200 Graphics
6- Finger Print Security (hapje windows me shenje gishti)
7-Ektani Multi Touch me lapsin e vet ose me gisht me rrotullim 180° + palosje si tastiere ne menyre perdorimi si tablet.
8- Baterine origjinale te laptopit 2 ore + nje bateri shtese double cell me max 4 ore punim zgjat,
9- Antivirus ESET Smart Security 8 i Licensuar
10- Canten e vet HP + cante shpine
11- HP Webcam with integrated microphone
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim