Laptop HP G60 3 Gb ram 240 gb harddisk

Shitet nga: xhej 28 Maj 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptopi ka te instaluar windows 8.1 operating system me te fundit me license
esht i shoqeruar me ftohes te jashtem qe perballon ore pune 24 ore
esht teper i shpejt dhe praktik nuk mban shum bateri
shitet per arsye personale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim