Laptop HP 635

Shitet nga: Erald 09 Dhj 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR   350 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop HP 635. Ne gjendje shume te mire me nje gervishje te vogel ne cepin e jashtem. I perdorur me pak se 10 here, vetem per detyra kursi. I eshte vendosur tastjere e re me logon e windows 8.
HP 635 - 15.6" - E-350 - Windows 8.1 64-bit (Activated) + Paketa Office 2013 FULL- 4 GB RAM - 320 GB HDD
Padi mund te bllokohet dhe zhbllokohet, mund te beni zoom in & out dhe ashensor.

Te dhena te pergjithshme:

PROCESSOR / CHIPSET
CPU AMD E-350 1.6 GHz
Number of Cores Dual-Core
Cache L2 - 1 MB
64-bit Computing Yes
Chipset AMD A50M

MEMORY
RAM 4 GB
Max RAM Supported 8 GB
Technology DDR3 SDRAM
Speed 1333 MHz / PC3-10600
Form Factor SO DIMM 204-pin
Slots Qty 2

STORAGE
Interface Serial ATA-300
Optical Drive DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM

DISPLAY
LCD Technology LED backlight
Resolution 1366 x 768 ( HD )
Widescreen Yes
Image Aspect Ratio 16:9
Features HD anti-glare

AUDIO & VIDEO
Graphics Processor AMD Radeon HD 6310
Memory Allocation Technology shared video memory (UMA)
Sound Stereo speakers , microphone
Codec Realtek ALC270A-GR
Compliant Standards High Definition Audio
Audio Features Altec Lansing speakers

INPUT
Type keyboard, touchpad
Features multi-touch touchpad

COMMUNICATIONS
Wireless 802.11n, Bluetooth 2.1 EDR, Bluetooth 3.0 HS
Bluetooth Class Class 2
Network Interface 10/100 Ethernet
Remote Management Protocol SNMP
Compliant Standards IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Wi-Fi CERTIFIED

BATTERY
Technology 6-cell lithium ion
Capacity 47 Wh
Run Time 5 sec

AC ADAPTER
Input AC 120/230 V ( 50/60 Hz )
Output 65 Watt , 18.5 V

CONNECTIONS & EXPANSION
Interfaces VGA
HDMI
Microphone input
Headphone outp..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim