Laptop HP 635

Shitet nga: Gesi 16 Tet 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop HP 635 ne gjendje perfekte i perdorur shume pak dhe i mirembajtur, parametrat jane: Hardisku 500 Ram 4 AMD Dual Core.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim