Laptop HP 2000

Shitet nga: M Electronics 18 Dhj 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

39 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes HP 2000 i ardhur nga Amerika. 4GB Ram , I Core 3 Amd Hd Graphics , 1.30 GHz 500 GB Hdd. Shum i mbajtur i paster . Pothuajse i ri , ka disa gervishtje te vogla dhe per kete mer cmimin 40.000 leke.

Kam edhe laptopa te tjere si Acer Aspire 5536 dhe Gateway

Mund te kontaktoni edhe nepermjet viber ose whats app ne nr 069 66 00 569
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim