Laptop Graf

Shitet nga: Gerti 07 Dhj 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop AHTEC Model FL92 Procesor Core 2Duo T5450 Ramc4Gb, Hdd 160Gb, web cam, wireless, Graf i dedikuar 512Mb, 15.4inc ideal per punime grafike dhe cdo lloj programi. Cmimi 240 eur i diskutuar. Cel 0699228908
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim