Laptop Gateway

Shitet nga: M Electronics 18 Dhj 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

38 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Laptop Gateway i ri , i ardhur nga Amerika. Dual Core 1.80 GHz , 3GB Ram, 320 Hdd 15.6 inch. 39000 leke

Kam edhe laptopa te tjere si HP 2000 dhe Acer Aspire 5536

Mund te kontaktoni edhe nepermjet viber dhe whats app ne nr 069 66 00 569
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim